Naše nabídka

Nanoprotech Electric

Spreje NANOPROTECH Electric ochrání všechny elektrické systémy před oxidací, vlhkostí, zkratem a unikajícím proudem. Díky pokrokům v nanotechnologii dokáží výrazně prodloužit životnost zařízení a šetřit tak vynaložené náklady na údržbu, servis a opravy. Vlhkost navíc dokáží vytěsnit i z vodou poškozených přístrojů, znovu obnovit jejich funkci a navíc je ochránit před další korozí.

249,- Kč vč. DPH


foto akce

Elektronický příložný termostat PT02

Slouží ke spínaní oběhových čerpadel v závislosti na nastavené teplotě a hysterezi. Výhody PT02: - nastavitelná hystereze (2 °C až 20 °C) - snadné nastavení regulační teploty - jednoduchá montáž přímo na povrch trubky - ochrana proti vodnímu kameni - ovládací prvky a připojovací svorky jsou zabezpečeny proti - nežádoucí manipulaci krytkou s aretačním šroubkem

378,- Kč vč. DPH


foto akce

Cívka modulátoru MD 20003 - 21087

Cívka na ventily White Rogers a na armatury Honeywell - high/low. Cívky se používají hlavně v plynových kotlech Thermona, Protherm, Dakon, Viadrus.

566,- Kč vč. DPH


foto akce

Hlásič kouře LM-102D

Hlásič je určen pro detekci doutnajícího ohně, který vzniká doutnáním například dřeva, papíru, textilu apod. Po detekci kouře se aktivuje optická a akustická signalizace, která upozorní osoby v dosahu detektoru na vznikající nebezpečí. Hlásič je určen jako samostatný přístroj k instalaci do domů, bytů a kanceláří. Autonomní hlásič pracuje samostatně, reaguje ve všech směrech, tím je zaručena vyšší citlivost a rychlejší detekce kouře. LM-102D splňuje požadavky vyhlášky " O technických podmínkách požární ochrany staveb " zákon 23/2008 sb. platné od 1.7.2008! Hlásič je vybaven zvětšeným testovacím tlačítkem pro optickou i akustickou kontrolu hlásiče.

193,00,- Kč vč. DPH


foto akce

Termostat prostorový PT01

Jednoduchý elektronický prostorový termostat pro manuální regulaci vytápění a s možností automatického nočního útlumu teploty. Automatický noční útlum - požadovaná teplota se na 8 hodin sníží o 3 °C. Nastavení požadované teploty v rozsahu 11 až 29 °C po 0,5 °C. Plnohodnotná náhrada bimetalových termostatů. Regulace na požadovanou teplotu s hysterezí 0,3 °C. Nezámrzový režim 3 °Ca režim TEST.

340,00,- Kč vč. DPH


foto akce

Odkalovač 3/4

Separuje nečistoty tvořené převážně pískem a částečkami rzi, které obíhají v topných systémech. Nečistoty se shromažďují ve velké odkalovací komoře, která vyžaduje malou frekvenci čištění. Odlučovač je vybaven odnímatelným magnetickým prstencem pro separaci železitých nečistot. Lze jej instalovat svisle i vodorovně. Vhodné pro otopné soustavy v kombinaci s kotli na tuhá paliva nebo plyn.

3082,- Kč vč. DPH


foto akce

Indikátor síly signálu

Indikační přístroj pro profesionály i kutily. Podle výšky (počtu) svítivých LED indikuje rušení nebo vysílání na frekvenci 433,92MHz. Vhodné na kontrolu signálu pro bezdrátové termostaty a zvonky.

639,- Kč vč. DPH


foto akce

Oběhové čerpadlo WEBERMAN 25-40 180mm

Prodáváme běžná oběhová čerpadla pro topení v několika variantách. Jak pro rozteč 180mm , tak i zkrácené 130mm. Dále máme provedení 25-40 i 25-60.

1613,- Kč vč. DPH


foto akce

Indikátor magnetického pole

Slouží k bezdotykovému rozpoznání magnetického pole oběhových čerpadel. Jestliže je měřené zařízení v činnosti a magnetické pole je dostatečně silné, roztočí se kolečko indikátoru a detekuje zda je zařízení v činnosti a určuje směr otáčení čerpadla.

169,- Kč vč. DPH


foto akce

Termostat pro ovládání oběhového čerpadla PC11

Elektronický termostat zapíná nebo vypíná čerpadlo v závislosti na přednastavené teplotě. Termostat disponuje funkcí ANTISTOP, která ochraňuje čerpadlo před zatuhnutím či zanesením při nečinnosti (například mimo topnou sezónu). V průběhu netopné sezóny vestavěný procesor přístroje spustí každých 14 dní čerpadlo po dobu 30 vteřin. Aby byla tato funkce aktivní, přístroj nesmí být v průběhu netopné sezóny vypnut. Rozsah měření teploty: 0-99°C. Napájení: 230V/50Hz. Max. zátěž: 6A. Délka čidla: 1,2m. Okolní teplota: -10-50°C.

1064,- Kč vč. DPH


foto akce

Termostat pro ovládání oběhového čerpadla TC11C

Elektronický termostat zapíná nebo vypíná čerpadlo v závislosti na přednastavené teplotě. Termostat disponuje funkcí ANTISTOP, která ochraňuje čerpadlo před zatuhnutím či zanesením při nečinnosti (například mimo topnou sezónu). V průběhu netopné sezóny vestavěný procesor přístroje spustí každých 14 dní čerpadlo po dobu 30 vteřin. Aby byla tato funkce aktivní, přístroj nesmí být v průběhu netopné sezóny vypnut. Rozsah řízení teploty: 5-90°C. Hystereze: 5°C. Max. proud: 3A AC. Napájecí napětí: 230V AC. Počet čidel: 1x (příložné 1,5m). Možnost použití prodlouženého čidla 5m, nebo 10m na objednávku

1072,- Kč vč. DPH


foto akce

Pokojový termostat AURATON 3003

Jednoduchý denní termostat s možností časového snižování teploty (noční pokles). Umožňuje cyklické snížení teploty o 3°C na 6 hodin. Při vypnutí termostatu chrání systém vytápění, kdy zabraňuje poklesu teploty prostředí pod 2°C. Je vybaven podsvětleným LCD. Termostat je jednoduchý s intuitivní obsluhou. Rozsah řízení teploty : 5° - 35°C. Napájení : baterie 2xAAA 1,5V.

617,- Kč vč. DPH


foto akce

Bezdrátový termostat BPT 22

Bezdrátový digitální termostat s podsvíceným displejem je vhodný všude tam, kde je nákladné nebo zcela nemožné tažení vodičů od termostatu ke kotli. Je určen pro automatickou regulaci topných soustav v rodinných domech a bytových jednotkách s vlastním kotlem (plynové, elektrické). Velký podsvícený displej na vysílači umožňuje ovládání termostatu i za tmy. Navíc, nabízí intuitivní navigaci ve vybraném jazyku (CZ/PL/EN/DE). Přijímač je vybaven systémem samoučení kódu a pamětí E-EPROM, která uchová uložený kód i při výpadku napětí. Výhody termostatu: velký přehledný a podsvícený displej; intuitivní navigace ve vybraném jazyku (CZ/PL/EN/DE); přednastavený týdenní program; 6 teplotních změn na každý den; programování po 10-ti minutách a 0,5 °C; programování po dni nebo Po-Pá, So-Ne, Po-Ne; volba HYSTEREZE 0,1 °C až 6 °C; možnost krátkodobé změny teploty; manuální režim (MANU); trvalé vypnutí (OFF); režim dovolená; nezámrzový režim (3°C); funkce pro otestování správného zapojení (TEST); automatická změna LETNÍ/ZIMNÍ čas; napájení přijímače na 230 V / 50 Hz; průchozí zásuvka u přijímače (pro připojení dalšího spotřebiče); indikační LED na přijímači; dosah cca 35 m.

2614,00,- Kč vč. DPH


foto akce

Těsnící vlákno Loctite 55

délka 150 m, víceúčelové těsnění na trubkové závity a spoje, nevytvrzující, okamžité utěsnění s plným tlakem, pro rychlé, snadné a spolehlivé utěsnění, s certifikací WRC, splňuje požadavky BS 6920 pro pitnou vodu: 0808533, schválení DVGW/KTW pro plyn a pitnou vodu, testováno podle normy EN 751-2, třída ARp a DIN 30660, certifikováno podle NSF/ANSI, Standard 61,

242,- Kč vč. DPH


foto akce

POZOR, NOVÁ
provozní doba:

Po - Pá: 07:00 - 12:00
13:00 - 16:00

So - Ne:

zavřeno

Naše nabídka:

Termostat pro ovládání oběhového čerpadla PC11


Elektronický termostat zapíná nebo vypíná čerpadlo v závislosti na přednastavené teplotě....


1064,- Kč vč. DPH


foto akce

© Zdeněk Novák

Tvorba www - IZIC WebDesign